Шоу – Танцюючий художник – парний виступ (малюнки, портрети під запальну музику!)

Шоу «Танцюючий художник » є унікальним і оригінальним перфомансом , в якому за кілька хвилин на білосніжному полотні в яскравому , дивовижному танці художник пише картину на очах у здивованої публіки.

Таке шоу, стало дуже популярно в США і в Японії і називається “швидко фарба”. Танцюючий художник – це не тільки дивовижне поєднання різних напрямів творчості , а й нове , і унікальне шоу. Це зачаровує постановка танцю , яка змусить глядача завмерти в очікуванні фіналу. Красиво і плавно артист створює не тільки дивовижний танець, а й барвисту картину на полотні. Наші артисти постійно допрацьовують і ускладнюють хореографію номера, що робить постановку більш складною і видовищною.

Свіжа фарба лягає на танцююче полотно. Тонкі лінії , широкі мазки і бризки фарби на очах у здивованої публіки за пару хвилин утворюють ….. Портрет ! Пейзаж! Зображення смішного звірка !

А ще один унікальний факт – художник не зупиняється під час малювання , зачаровує танець супроводжує всі уявлення. Але танцює не тільки художник – танцюють і дві кисті в руках. А танцююче полотно, постійно обертається під час дійства, залишить найяскравіші враження у вашій пам’яті. Поєднання експресивного танцю та образотворчого мистецтва воістину створює динамічне і яскраве, барвисте шоу! Це варто побачити!

А додаткову динаміку поданням дає кріплення полотна, що обертається на 180 градусів в горизонтальній площині.

Ваше свято стане грандіозним, за допомогою шоу «Танцюючий художник». Ваше корпоративний захід, день народження фірми, приватна вечірка, день народження, весілля та інші не менш значущі заходи стануть воістину пафосними і незабутніми подіями ! Для корпоративних урочистостей або приватних вечірок, ми створимо на очах у здивованих гостей образ першої особи компанії або винуватця торжества.