Хорова капела “Дударик” на “Святі свiтлa” костел Єзуїтів

Акустичне, звукове, технічне забезпечення, озвучування “Свято світла”
8 липня о 22:00 у Львові вперше увімкнули підсвітку церкви Петра і Павла (костел Єзуїтів). Відтепер львів’яни і туристи зможуть милуватися красою костелу і ввечері.
На площі перед храмом зібралося кількасот львів’ян та гостей міста. Символічну стрічку перерізали міський голова Львова Андрій Садовий, настоятель храму о. Степан Сус, Почесний консул Королівства Бельгія у Львові Ярослав Гарцула та директор з правових питань і корпоративних відносин ПАО «САН ІнБев Україна» Денис Хренов. Джерело: ZAXID.NET
8 липня 2012 року хорова капела «Дударик» взяла участь в урочистому відкритті підсвітки храму святих апостолів Петра і Павла (костел ордену Єзуїтів на вулиці Театральній). На площі перед храмом зібралося багато людей. Під час святкового відкриття з вітальним словом виступили настоятель храму о. Степан (Сус), міський голова Львова Андрій Садовий, директор з правових питань і корпоративних відносин ПАО «САН ІнБев Україна» Денис Хренов. Програма нашого виступу складалася з творів української та європейської духовної класики. Диригував Дмитро Кацал, акомпонувала Тетяна Юринець. Інформацію взято з офіційного сайту хору – dudaryk.uaАналогічні або схожі за тематикою роботи:

Гурт "Родинна капела" і Гуpт "Рoдoвiд" виcтуп нa "...
Гурт афтентичного співу "ДоСхідСонця" - Колядки
Народний ансамбль "Черемош" (танцювальна частина)
Весільний коваль - підкова на "Щастя"
Народний ансамбль пісні і музики "Плай"
Заслужений вококально-хореографічний ансамбль "Галичина"
Заслужений ансамбль народних інструментів "Галичина"
Ансамбль народного танцю "Роси світанку"
Троїсті музики - Народний колектив "Візерунки"