Малюнки світлом, малювання світлом – Олег Басанов “Краса світла” (Oleg Basanov – The Beauty of the Light)

Малювання світлом – це незвичайне шоу , яке з’явилося порівняно недавно. Художник малює світлом картини у Вас на очах! Завдяки рукам майстра , світло перетворюється на прекрасні картини . Мінливі образи зачаровують і створюють атмосферу чарівництва . « Малювання світлом » – незвичайне шоу , чарівне і дивовижне уявлення , яке , напевно, здивує саму вибагливого публіку. Це шоу по своїй енергетиці та емоційності нагадує пісочне шоу , але при використанні саме світла , що створює чарівну атмосферу! « Малюнки світлом » використовуються для промальовування історія кохання молодят на весілля , на ювілей або день народження присвячують шоу винуватцеві торжества. Також малювання світлом використовують для презентацій товару чи бренду , корпоративних вечірок та приватних свят.

« Малюнки світлом »- воістину унікальне шоу для найвимогливіших глядачів і не тільки. Адже зовсім недавно Ви не могли собі уявити , що можливо писати захоплюючий сюжет світловими кистями , а завтра це унікальне шоу може бути на Вашому святі.

Кисті , пурхають в руках артиста , залишають за собою дивовижні промінчики світла , які потім перетворюються в задуманий сюжет! « Малювання світлом » прикрасить будь корпоратив , відкриття , весілля , фактично будь-який захід , адже єдиною умовою для проведення даного шоу є наявність темного приміщення. Обдаровані професіонали ліхтарика і полотна , з безмежною фантазією занурять Вас в інший світ . Ми розробимо програму на будь-який смак , яка буде унікальна і індивідуальна, підберемо правильну музику .

Унікальність такого шоу полягає в тому , що це абсолютно нове мистецтво , і дуже мало людей бачили або навіть чули про нього , тому шоу зробить незабутнім будь-який захід або вечірку . Є можливість використання шоу «малювання світлом » з неоновим або LED шоу , що надає динамічність і контраст поданням .

Ми гарантуємо Вам незабутні емоції , шоу яке Ви ніколи не забудете. На Ваших очах буде створюватися світ , який буде постійно змінюватися і заворожувати .

Поспішайте , художників – професіоналів цього мистецтва одиниці в світі.