Театр танцю “Madrin” – танцювальна вистава “Перше гріховне кохання” (Клуб “Пікассо”)

MADRIN був створений в 2004 році як сучасний балет. В основу нашої діяльності було покладено створення танцювально-театралізованих шоу. До того балет вже 4 роки як існував, але в іншому складі, під іншими назвами, одним словом, «перебував у творчому пошуку». Далі балет працює в нічних клубах та концерт-холах України; на відкритих сценах (в турах з компанією «Київстар», з ТМ «Чернігівське», ТП «Народна Зірка» тощо); на сценах театрів; бере участь в телепроектах, зокрема ТП «Шанс», ТП «МАЙDАН’С», ТП «Танцюють Всі» та інші.
За 7 років існування «MADRIN» дав понад 3000 концертів у Львові та інших містах Західної України (Івано-Франківськ, Ужгород, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль, Чернівці та ін), а також Києві та Криму. Виступи проходили в кращих клубах і театрах названих міст, а також на відкритих сценах під час рекламних турів компаній «Київстар», ТМ «Чернігівське» та ін.. З останньою балет працював на одній сцені з музичними гуртами «Вася-club» та «С.К.А.Й.» один літній сезон. З компанією «Київстар» же ми відпрацювали 3 повних літні сезони, 2 осінніх і 2 весняних. У розрізі цих акцій працювали також з групами «Мері» і «Флайzzа», Н. Карпою, Андріаною, групою “Лама” та іншими артистами Україні. У 2008 році були зайняті призові місця на DJUICE Dance Festival (батл балетів) серед кращих балетів Західної Україні. «MADRIN» також займається організацією цілісних заходів, а саме тематичних шоу-програм, корпоративних вечорів, розробкою ідей і програм, хосстесс і т.д. Серед таких наших клієнтів є: IT компанія «Soft Serve», корпорація «Континіум», ВАТ «Укрексімбанк», «УкрСибБанк», МТС, Київстар, Лайф, Ювелірний Дім Заріна, Ювелірний Бутік Колекція, Готелі Леополіс і Cittadel Inn, практично всі клуби м.Львова та ін.
Ми розділили сцену також зі студією 95-ий квартал, Валерієм Леонтьєвим, балетом «Акверіас», Альошою, Русланою, Тіною Кароль, Morandi, Great Pretender (Queen Music Show), Danzel, Touch & Go та багатьма ін. Ми активно співпрацюємо з такими виконавцями, як П. Табаков (переможець ТП «ШАНС-5», «Голос Країни-2») та О. Киричук (переможниця ТП «Шанс-7», учасниця ТП «Голос Країни-2»), В. Левицький (Лауреат фестивалю “Нова Хвиля”, учасник ТП «Шоу-№ 1», «ШАНС-5», а також відбору на Євробачення 2011) , Л.Ясинською (фіналістка ТП “Американський Шанс”), група “Вушка”, Остап, Ляна Новак, гурт АнтитілА (Київ) та багато ін..
Наші учасники стали ще більш відомими: Уляна Малиняк пройшла у фінал шоу “Суперзірка” на каналі 1+1, а Дунич Наталія стала міс Львів 2010 і представила місто на “Міс України 2010″, успішно увійшовши в ТОП-6, «Міс України 2012» – ТОП-3! Саша Прокопович увійшов у сотню найкращих танцюристів в ТП «Танцюють Всі – 3,4»