Кавер гурт “Рімейк” (Cover Band “Remake”) – Promo 2015

Кавер група «Рімейк» завжди хороший настрій та незабутні враження від живого виконання на вашому святі. Ми гарантуємо якість : жива музика, живий вокал і шалена енергія на виступах. Працюємо без використання фонограм, плей-беків, мінусовок. Ми враховуємо ваші побажання і втілюємо їх в репертуар.
Учасники групи “Рімейк» є одними з найкращих музикантів у Львові і кожен має за плечима вищу музичну освіту. Унікальність нашої групи є в тому, що з шести членів колективу – п’ятеро співаків, кожен з яких має окремий репертуар пісень.
Група «Рімейк» створилася 5 липня 2008 року, і вже після першого свого виступу мала велику кількість прихильників. За весь час існування, працюємо в одному складі. Нас запрошували виступати в різні клуби Львова. Також виступали в Запоріжжі, Києві, Трускавці, Хмельниччині, Волині…
Виступали для таких компаній як Renault, Oriflame, Лендком, «САН ІнБев Україна» та ін….
Брали участь у концерті на день Батяра, на площі Ринок у Львові, а також були гостями програми «Вже Ранок» на 12 каналі.
Музиканти кавер групи «Рімейк» співпрацюють з відомими співаками і колективами. Також їх запрошують як сесійних музикантів на студії для запису треків і для озвучення рекламних роликів.